Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/89122/virtual/www/domains/smyslnavasen.cz/wp-content/themes/mts_interactive/options/php-po/php-po.php on line 185
Aldigo - získejte placenou společnost na úrovni - Smyslná Vášeň

Aldigo – získejte placenou společnost na úrovni

Trpíme stále výraznějším pracovním vytížením a jediný kontakt, k němuž se mnohdy dostaneme, je ten s počítačovou klávesnicí. Usínáme po boku zářících obrazovek a na seznamování není čas. Moderní online setkávání však může mít i svoje výhody.

 

Jak získat společnost

 

couple-168191_640Patříte i vy k těm mužům, kteří svojí práci věnují maximum volného času? Najít tak dívku, která s vámi půjde na večeři a potom k vám je skoro nemožné. Lovit s nejistým výsledkem holky na sex v nejbližším baru naštěstí nemusíte. Situace lze vyřešit s novou převratnou platformou Aldigo mnohem elegantněji. O co se jedná?

Stačí se zaregistrovat na portálu a napsat svoje požadavky. Rozhodně se však nejedná pouze o katalog dívek poskytujících erotické služby. Sháníte nejen escort Praha, ale například i doprovod na obchodní cestu či partnerku, která by s vámi nejprve zašla do kina? Aldigo vám přesně takovou slečnu pomůže najít. Současně na sebe provozovatelé berou status jakéhosi garanta. Pokud by schůzka neproběhla tak, jak bylo předem domluveno, máte vy i slečna možnost se na vedení obrátit a případné problémy řešit.

 

Co nabízí Aldigo

 

Cílem portálu je posunout tento typ podnikání na úroveň, kdy by byly erotické služby rovny dalším způsobům živnosti, stanovit jasná pravidla a trvat na jejich dodržování oběma stranami. Praktiky na hraně zákona jsou v této oblasti dosud bohužel více než častým jevem. Dívkám zůstává možnost volby – na základě telefonické domluvy mohou schůzku zrušit. Na Aldigo zůstávají pouze ověření uživatelé, které si jednoduše vyfiltrujete podle svých požadavků. Snadno tak najdete společnici v Praze i jinde. Všichni mají navíc veřejně přístupná hodnocení.

Jak to celé funguje? Stačí si pouze vytvořit svůj profil. Upozornění na schůzku vám podle vašich preferencí začnou přicházet buď prostřednictvím sms nebo e-mailem. Během celé doby vašeho působení na portálu máte garantovanou online podporu, která s vámi okamžitě začne řešit nesrovnalosti. Seznamování se přes Aldigo je moderní a bezpečné.

 

Starší příspěvky:
zvetsenipenisupr
Je možné zvětšit penis o několik centimetrů?

Čím dál více mužů vyhledává možnosti, jak dosáhnou zvětšení penisu. Není divu, když dnes ženy chtějí být atraktivní, nechají si...

Zavřít