Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/89122/virtual/www/domains/smyslnavasen.cz/wp-content/themes/mts_interactive/options/php-po/php-po.php on line 185
Druhy erotických masáží - Smyslná Vášeň

Druhy erotických masáží

Masáží dnes existuje celá řada. A stejně tak, jako si lze vybírat z mnoha druhů sportovních či relaxačních, lze vybírat i mezi erotickými. V dnešním příspěvku se zaměříme na nejčastější či nejoblíbenější erotické masáže.

Než si začneme povídat o jednotlivých typech erotických masáží, musíme konstatovat, že i ty erotické stejně, jako všechny jiné mají blahodárný vliv na lidské zdraví. A to jak po fyzické, tak psychické stránce. Vždy jde o hýčkání těla i ducha. Cílem je uvolnění a navození pocitu pohody. Z erotických masáží můžete vyzkoušet masáž pro muže či ženy, ale i pro páry. Vybrat si lze také, čím a kým chcete být masírování včetně způsobu.

Mýdlová masáž

Je velmi příjemná masáž prováděná za pomocí mýdla, jak již samotný název – mýdlová masáž prozrazuje. Používáno je speciální mýdlo, které krásně voní a je kluzké, což umocňuje prožitek z doteků masérky. Klouzat po vás může nejen pomocí rukou, ale celého svého těla.

Nuru masáž

Nuru masáž, se provádí pomocí speciálního gelu, který je rozehřátý a příjemné teplo prostupuje celé vaše tělo. Jedná se o japonskou relaxační techniku, při které na vás čekají nevšední prožitky pojící se s erotikou. Gel masérce umožňuje, aby po vás svým tělem klouzala.

Masáž tenga vajíčkem

Tato masáž je určená pánům. Máte možnost vybrat si i vajíčko, kterým vám masérka přivodí ty nejlepší erotické zážitky. Vajíčko slouží k dráždění penisu. Uvnitř je každé vajíčko jiné struktury.

Erotická masáž pro páry

Máte dojem, že se k vám do vztahu vkradl stereotyp a chtělo by to trochu erotického koření? Pak si můžete buď koupit erotické hračky a pustit uzdu fantazii anebo vyměnit domácí prostředí za něco nového a zamířit na erotickou masáž do salónu. Zde je trochu prostor pro fantazii a je možné si vybrat, jakým způsobem masáž obou partnerů bude probíhat.

 

Starší příspěvky:
Copyright: frugo / 123RF Stock Photo
Tip na mužskou masturbaci se skutečnými prožitky

Máte pocit, že se vám sexu nedostává v dostatečné frekvenci, hledáte vybití na cesty nebo si jednoduše potřebujete „nacvičit“ delší...

Zavřít