Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/89122/virtual/www/domains/smyslnavasen.cz/wp-content/themes/mts_interactive/options/php-po/php-po.php on line 185
Erotická masáž – víc, než je pouhý „sex“ - Smyslná Vášeň

Erotická masáž – víc, než je pouhý „sex“

Erotické masáž byla donedávna vyhrazena jen klientům domů s červenou lucernou, kde tvořila součást mnohem komplexnější aktivity. V posledních letech však znovu získává zpět svou neposkvrněnou byť trochu tajemnou pověst, zbavuje se pláštíku nevěry a vůbec se ukazuje ve své plné kráse.

Na konci poctivé a správně provedené erotické masáže totiž rozhodně není sex, jak se mnoho lidí mylně domnívá. Naopak. Zkušená masérka dokáže vyvrcholení navodit jen tak mimochodem mezi doteky. A jak taková erotická masáž vypadá?portrait-2244165_640

Erotická masáž – exkurze do tajemných hlubin erotiky

 

Zašli jsme se na to zeptat profesionálů. Erotické masáže Praha Luxury patří mezi špičky v tomto oboru. Zdejší salón vyrostl v Praze jako jeden z prvních. Návštěvu začneme na internetových stránkách. Tady je možné zvolit vše od typu masáže až po masérku, která se pečlivě postará o každý kousíček vašeho těla.

Při erotické masáži jsou oba aktéři nazí. Je to maximálně praktické, protože masérky při ní používají celé své tělo od šikovných prstíků až po prsa a zadeček. Můžete se dívat, můžete si vychutnávat příjemné doteky a užívat si přívalu nové energie, uvolnění svalů a strhující atmosféry panující okolo vás. A tohle vše nakonec završí vaše bouřlivé vyvrcholení.

Dopřejte si jen to nejlepší

Tahle masáž je stará jako lidstvo samo a rozhodně nejde o nevěru, byť se s ní doma manželce asi nepochlubíte. I když vlastně, proč ne? Vezměte ji jednoduše příště s sebou a užijte si erotickou masáž pro páry. Nebo posuňte svou vlastní rozkoš na vyšší level a objednejte si hned dvě masérky a přihoďte navrch báječně vzrušující extra služby, ke kterým patří třeba společná sprcha nebo masáž prostaty.

Ale nemusíte se omezovat jen na erotiku. Nabídka Masáže Luxury je velmi široká. Služby jsou poskytovány v exkluzivním prostředí nově zařízených interiérů . Nechybí různé akce a slevy stejně jako horké novinky. Slyšeli jste už o Nuru masážích původem z Japonska nebo neuvěřitelně vzrušujících mýdlových masážích, které si ve svých harémech užívali turečtí sultáni? Vyzkoušejte je na vlastní kůži. Vyberte si masérku, která vám bude nejvíce vyhovovat, a těšte se na jedinečný zážitek patřící k tomu nejlepšímu, co je na našem trhu k dostání. Zcela jistě budete odcházet úplně (u)spokojeni.

 

Starší příspěvky:
couple-168191_640
Problémy s erekcí a jak je řešit

Ve věkové skupině mezi pětatřicátým a šedesátým rokem už zažil problémy s erekcí téměř každý druhý muž. Jde tedy o...

Zavřít