Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/89122/virtual/www/domains/smyslnavasen.cz/wp-content/themes/mts_interactive/options/php-po/php-po.php on line 185
Erotické hračky ? Proč to nezkusit - Smyslná Vášeň

Erotické hračky ? Proč to nezkusit

Erotické hračky ? Proč to nezkusit

IMG_0675Svůj protějšek byste sice nevyměnili, nicméně váš intimní život by si už změnu zasloužil? Hormonální bouře se nějak rozplynula ve víru všedních dnů a vy už nemáte chuť se na sebe několikrát denně vrhat tak jako dřív?

 

Mládeži nepřístupno

 

Stud zde není na místě, vpusťte do ložnice zase dávku erotického dusna s pomůckami „pro dospělé“. Před výběrem nové „hračky“, byste si měli pamatovat pár věcí. Než přiberete do postele dalšího člena, proberte to se svým partnerem. Jestli nic nenamítá, můžete se ponořit do dráždivého světa rozličných barev i tvarů, kterých je opravdu mnoho, krom klasickýchvibrátorů seženete i vibrační kroužky nebo vajíčka. Zejména začátečníci proto ocení dobrou radu. Nemáte ovšem zrovna chuť svěřovat podrobnosti milé a až přehnaně ochotné prodavačce v kamenném obchodě? Dnes už nákup zrealizujete diskrétně v pohodlí domova prostřednictvím internetu. Navíc eshopy používají také diskrétní balení, takže dnes již nikdo nepozná, zda se se v balíčku ukrývá erotická hračka nebo třeba mobilní telefón.

 

I zde platí, že zkušenost dělá mistra

 

O dobře míněnou radu nemusíte ovšem zůstat ochuzeni. Recenze dalších uživatelů vám při výběru mohou napomoci, případně si i přečtěte komentáře ostatních na diskusním fóru. Usnadní vám rozhodování a vy předem odhalíte i možná úskalí, aby vám pomůcka následně jen neležela založená ve skříni, jakmile při koupi naslepo až po vyzkoušení zjistíte, že vám zkrátka nesedí. Zpravidla první aspekt, o kterém budete u většiny sortimentu přemýšlet, je materiál. Na trhu dnes existuje široká škála. Mezi stálice patří latex či silikon, ty jsou samozřejmě zdravotně nezávadné a ani u citlivých osob nevyvolávají alergické reakce. Nicméně díky pokročilým technologiím máme dostupné i takové, které dokonale imitují přirozenou kůži a jsou tedy pro mnoho lidí na dotek subjektivně daleko příjemnější.

 

Jak se vám líbí?

 

Důležitý samozřejmě přes všechny dobře míněné rady zůstává váš osobní dojem, takže rozhodně důkladně prozkoumejte i dostupné fotografie. Jakmile vám není pomůcka příjemná také esteticky, do jejího použití se vám rozhodně chtít nebude. Dobrý pocit z používání je zde důležitější více než kdekoliv jinde.

Erotické pomůcky vám navíc mohou mimo vašeho partnerského soužití zpestřit také chvíle samoty. Tak proč to nezkusit..

 

Starší příspěvky:
Sexuální slovníček
Sexuální slovníček

2929Sexuální slovníček Sexuální slovníček pro všechny, kteří hledají vysvětlení pro jednotlivé pojmy sexuálních praktik, úchylek, nemocí a jiné. Afrodisiakum Látka...

Zavřít