Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/89122/virtual/www/domains/smyslnavasen.cz/wp-content/themes/mts_interactive/options/php-po/php-po.php on line 185
Erotika ve stanu na Vltavě s krásnou neznámou z live chatu - Smyslná Vášeň

Erotika ve stanu na Vltavě s krásnou neznámou z live chatu

Byl jsem tenkrát ještě vyplašený študák z vysoké školy, a každé prázdiny se nudil u počítače, kde jsem slintal u mladých holek, které si to rozdávaly s robertkem ve vaně, na dalším videu s černochem s velkým pérrem, a v jiných videích čuměl na lesbické mamči co měly nasazovací dildo a projížděly se o sto šest. To všechno mě dělalo dobře.
Xvideo a Pornhub jsem měl už projeté křížem krážem a chystal se najít jiný typ zábavy. Hned ráno co moje prsatá máma zabouchla dveře a odjela na pracovní cestu na Slovensko, jsem měl celý byt pro sebe, začal jsem na google hledat novou webstránku, kde bych zchladil svoje velké tlusté, žilnaté péro a v tom na mě vypadla erotická stránka, kde byly samé krásné ženské online, ještě nikdy jsem si s nikým nepsal a nesledoval holku v přímém přenosu. Vstoupil jsem na erotický sex chat rychle se tam zadarmo zaregistroval a koukal na ty nádherný slečínky ve spodním prádle, jak si to dělají rukou a mačkají svá velká prsa a u toho zažívají velké, nekonečné, vlhké orgasmy.
Celé odpoledne jsem se ani nestačil najíst, protože jsem masturboval snad u všech ženských, které se objevovaly na webkamerách. Jedna mladá baculatá, modrooká kozatá holka mě padla do oka, tak jsem si s ní začal spát. Jenže svékat se mi na webce nechtěla, prý že si musím dobít kredit. Za nedlouho jsem si tam z účtu nahrál pět tísíc korun, stejně jsem dostal spoustu peněz od babiček a dědečků na studium, a za celé ty roky jsem měl naspořených přes tři sta tisíc v bance, které tam jen tak ležely, tak proč toho nevyužít a pár jich neutratit za to, co mě dělalo dobře.
Na erotickém live chatu v kategorii baculky už na mě čekala Martina. Zamiloval jsem se do jejcíh kyprých tvarů, její obří cecky velikosti 7 mě okouzlily. Zapnul jsem private chat, Martina na nic nečekala a už se začala pomalu svlékat z krásného těsného černého body, nejdříve jí vyklouzly pevné melouny a po chvilce ukázala i její čerstvě oholenou prcinku. Martina se ukájela tlustým vibrátorem, zkušeně honila svoji macatou kundičku, a já u monitoru začal zběsile masturbovat. Během chvilky jsme byli hotoví. Další dny jsem s Martinou honil třikrát denně, jednou jsem měl sex doma u notebooku, podruhé u mobilu a potřetí u tabletu.
Měsíc utekl jako voda a moje nová kamarádka se mě musela omluvit, že si potřebuje dát na týden volno, že si chce sjet lodí Vltavu z Vyššího Brodu přes Český Krumlov až po Zlatou Korunu, ale nezná nikoho v okolí, kdo by s ní chtěl splout řeku. Nabídnul jsem se, že bych jí mohl dělat společnost, ona radostně souhlasila. Další pátek mě vyzvednula s autem a jeli jsme na naši první dovolenou do Jižních Čech.
Cesta uběha super, smáli jsme se celou dobu. Kolem desáté ráno jsme přijeli do cíle, koupili kanoi, naložili poslední věci na stanování, a vydali se za společným dobrodružstvím.
Pluli jsme hodně pomalu, vím že je to zakázané pít na lodi alkohol, ale prostě to k tomu patří, rum s colou jsme vypili jedna báseň a nálada stoupala.
Blížili jsme se k prvnímu kempu, kde jsme rozbili stan. Dali jsme si večerní sprchu a za nedlouho už byli spolu ve stanu.
Na ten večer rozhodně nezapomenu, Martina mi dovolila uplně všechno, nejvíc mě rajtovaly ty její mega dudy, stříkal jsem do ní během večera čtyři dávky a po té čtvrté dávce mi Marťa zašeptala, že to byl pro ní nejlepší sex v životě.

Od té doby už na erotických webkamerách nedělá a spokojeně žijeme spolu v malém bytě. Na Vltavě jsme již byli třikrát a pokaždé máme stejný stan. Určitě nás tam někdo z Vás potkal a koukal mojí baculaté holce na obří cecky.

 

Starší příspěvky:
Na úbytek testosteronu
Na úbytek testosteronu se musí chytře

Na úbytek testosteronu se musí chytře Na úbytek testosteronu se musí chytře - Testosteron neboli mužský hormon může být poněkud...

Zavřít