Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/89122/virtual/www/domains/smyslnavasen.cz/wp-content/themes/mts_interactive/options/php-po/php-po.php on line 185
Jak posunout hranici milostných hrátek zase o kus dále? - Smyslná Vášeň

Jak posunout hranici milostných hrátek zase o kus dále?

sex-01Milostné hrátky páru mají své limity, hranice chcete-li. Aby vám sex nezevšedněl a stále jste se měli v posteli na co těšit (nejen na osmihodinový spánek, když se zadaří), je nutné tyto hranice neustále posouvat. Jak? Třeba tím, že zkusíte něco neobvyklého, něco nového. A nemusí jít zrovna o „sado-maso“ z oblíbené lechtivé trilogie. I když svázání partnera a následné naplácání je někdy dostatečným zadostiučiněním. Někdy stačí jen nechat se inspirovat či zahrát si hru.

Hraní erotických her je tou nejlepší předehrou

Kdo si hraje nezlobí. A kdo nezlobí, má nejspíš sex! Není pravidlem, že na sexuální hrátky mají současně chuť oba z páru. I přesto by ten, který chuť zrovna nemá,  měl k aktu svolit, alespoň podle odborníků. Ti se shodují na tom, že je mnohem větší šance, že při souloži přestane partnerku bolet hlava než, že budou mít dva chuť na sex v naprosto stejný okamžik. Co může pomoct jsou erotické hry pro páry, které je dobré mít v prázdném šuplíku nočního stolku. To proto, abyste to pro ně neměli daleko. Erotické hry vás nenásilnou formou navnadí na milování. Mají jeden háček – často je pár nemůže dohrát do konce…nejspíš víte proč.

Nechuť k sexu - jak vyřešit?

Dochází vám nápady na netradiční polohy a místa? Nechte se inspirovat

Když milování ustrne jen na jedné poloze, je to průšvih. Rychle pryč od všednosti! Raději než to dělat pořád na tom samém místě a pořád stejně, se inspirujte. Erotické povídky jsou pro to jako stvořené. Už první řádky eroticky naladěné povídky vám přinesou slastný pocit v klíně. Ženy tohle moc dobře znají z červené knihovny. Oproti ní jsou pro muže naše povídky lepší. K milostnému aktu se nemusí dlouze probírat přes spletitý příběh a dlouhé řádky textu.

Maminky vám ohledně sexu neporadí, my ano…

Obecně platí, že se vším se můžeme obrátit na naše maminky…ale vážně s ní budete řešit probuzení jiskry ve vaší ložnici? Na to jsme tady my – eroticky naladěný web  SEXDEJ.CZ.

Tak už víte, jak posunout hranici vašich milostných hrátek zase o kus dále? S námi budete vždy o postelové radovánky napřed.

 

Starší příspěvky:
couple-168191_640
Aldigo – získejte placenou společnost na úrovni

Trpíme stále výraznějším pracovním vytížením a jediný kontakt, k němuž se mnohdy dostaneme, je ten s počítačovou klávesnicí. Usínáme po...

Zavřít