Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/89122/virtual/www/domains/smyslnavasen.cz/wp-content/themes/mts_interactive/options/php-po/php-po.php on line 185
Jak probíhají erotické masáže v salónu a jak ji udělat doma? - Smyslná Vášeň

Jak probíhají erotické masáže v salónu a jak ji udělat doma?

Erotické masáže jsou velice příjemnou a stále oblíbenější praktikou. Mnoho párů je zařazuje do společných her. Věděli jste však, že erotické masáže nabízejí i profesionální salóny, kde zažijete neopakovatelný zážitek díky profesionální práci? Vyzkoušet si je mohou muži i ženy a samozřejmě také páry.

Inspirace pro domácí masáže

Samotné masáže jsou velice příjemným zážitkem. Jistě to znáte z běžných salónů například thajských masáží nebo z předehry s partnerem či partnerkou. Tehdy se můžete společně pustit nejen do klasického používání prstů – vyzkoušejte i po vzoru profesionálních masáží používání celého těla. Takový zážitek je nejen příjemný, po dlouhém dni nesmírně uvolňující, ale také velice vzrušující. Pokud hledáte inspiraci nebo chcete zažít ještě intenzivnější zážitek, navštivte salón se specializací na erotické masáže.

Přijďte poznat erotické masáže v salónu

Ve studiu erotickým masáží pracují profesionálky, které spolu s příjemným prostředím dokáží vytvořit momenty plná vzrušení i relaxace. Erotické masáže Infinity Spa v Praze nabízejí zaručenou diskrétnost a přitom jedinečný zážitek, který splní i překoná vaše představy a plně se přizpůsobí našim přáním. Vybrat si můžete:

  • Konkrétní dívku, ať už preferujete blondýnky nebo brunetky či třeba ženy s plnějšími oblými tvary
  • Počet dívek i hostů salónu (možné například pro páry)
  • Masážní techniku z široké nabídky
  • Dobu trvání masáže

Každá erotická masáž zde začíná ve sprše společně s masérkou. Stejně jako při klasické masáži si nejprve lehnete na břicho. Zde však nejsou používány jen prsty, ale celé tělo spolu se speciálními masážními přípravky s hezkou vůní a umožňující provádět klouzavé pohyby. Nemusíte se bát, že by masáž zůstala jen u zadní části těla. Následně se otočíte a čeká vás stejně jedinečný zážitek z druhé strany i s pohledem na vaši masérku. V závěru vám dívka začne hladit a masírovat váš penis. Prožijete vyvrcholení silnější než kdy dřív. Přijďte a užijte si tento jedinečný zážitek.

 

Starší příspěvky:
smyslnavasen.cz_trenyrkarna_cz_nahledovy
Sex ve spodním prádle? Žádná nuda, ale vzrušující zážitek!

Dlouhodobé vztahy mají plusy i mínusy. Výhodou je, že po delší době partnera blíže poznáte a vytušíte, co si k...

Zavřít