Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/89122/virtual/www/domains/smyslnavasen.cz/wp-content/themes/mts_interactive/options/php-po/php-po.php on line 185
Jak si okořenit sexuální život? Tyto tipy musíte vyzkoušet - Smyslná Vášeň

Jak si okořenit sexuální život? Tyto tipy musíte vyzkoušet

Sex by nikdy neměl být nudou. Jinak se to může promítat i do běžných oblastí vztahu a vaše soužití bude ztrácet onu potřebnou jiskru. Pokud nechcete, aby postelové hrátky směřovaly k jednotvárnosti, vyzkoušejte něco nového.

Klasickými pomůckami nic nezkazíte

Je jich opravdu široká škála a mohou být určené jak pro ženy, tak i pro muže. Jejich využití v posteli dá vašemu sexu opět nový rozměr. Máme na mysli různé erotické pomůcky, které jsou poslední dobou velmi žádané. A už dávno se nejedná o klasiku, jako jsou Venušiny kuličky, nebo vibrátory. Výběr je v tomto směru mnohem zajímavější.

Každá žena může zažít nepopsanou rozkoš

Mnoho párů má v posteli problémy s tím, že žena nedosáhne takové rozkoše, jakou by chtěla. I tady existuje řešení. Patří do segmentu moderních erotických pomůcek. Womanizer recenze potvrzuje, že každá žena musí být díky tomuto produktu spokojená. O co jde? Je to unikátní pomocník určený pro dráždění poštěváčku. Nikoliv klasicky mechanicky, ale pomocí podtlaku.

Okořenit sex pomohou i afrodiziaka

I ty se řadí do segmentu populárních věcí, kterými můžete zažít něco více, než doposud. Existují různé formy afrodiziak určených pro muže a ženy. Jak vybrat ty pravé? Stejně jako zcela určitě hledíte na recenze erotický pomůcek, hleďte i na hodnocení těchto možností. Jedině tak vyberete správně. Mnohdy stačí pár kapek a nebudete věřit tomu, co to s vámi udělá.

I partner může přijít se změnou

Nemáme nyní na mysli změnu spojenou s novými nápady, hrami, nebo rolemi. Máme na mysli změnu, která je fyzická. A čeho se týká? Je to zvětšení penisu. Je sice pravdou, že správná technika je základ, ale i velikost mužského nádobíčka má na prožitek ženy vliv. Tak proč svůj sex nevylepšit i tímto způsobem? Ideální pro toho, kdo se na návštěvu sexshopu a velký nákup v něm zatím příliš necítí.

 

Starší příspěvky:
Capture
Jak probíhají erotické masáže v salónu a jak ji udělat doma?

Erotické masáže jsou velice příjemnou a stále oblíbenější praktikou. Mnoho párů je zařazuje do společných her. Věděli jste však, že...

Zavřít