Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/89122/virtual/www/domains/smyslnavasen.cz/wp-content/themes/mts_interactive/options/php-po/php-po.php on line 185
Když je sex povinost - Smyslná Vášeň

Když je sex povinost

V každém dlouhodobém vztahu se postupně stane sex jen rutinou a v případě, že jeden z partnerů je méně náruživý, sex se pro něj stane povinností. Je všeobecně známo, že stav zamilovanosti a s tím spojené sexuální fascinace trvají maximálně dva roky. Na začátku každého vztahu jeden druhého objevuje a experimentuje, postupem času si partneři ve vztahu myslí, že se již dokonale znají a přestanou vymýšlet nové věci.

Od zábavy k povinnosti

Sex v manželství by rozhodně neměl být absolutní povinností. Partneři, tedy nejen manželé, by se neměli k sexu nutit, vynucování čehokoliv hraničí s psychickým vydíráním a takový vztah lepší rozhodně nebude, naopak, povede k rychlému konci.

Když se otěhotnět nedaří

Čím dál tím častěji se stává, že se párům nedaří otěhotnět, to se pak projeví na i sexuální touze. Z milování se stane doslova posedlost po dítěti, sex se stane jen prostředkem k dosažení po vytouženém potomkovi. Většinou žena sleduje plodné a neplodné dny a snaží se najít vhodný okamžik pro oplodnění. Sexu už nepředchází vzrušující předehra, ale věty typu, že dnes je ten správný den a určitě to vyjde a mám správnou teplotu. Odpověď muže nebývají zrovna povzbudivé, už zase, tak ať to máme za sebou. Kdo takový problém nezažil, nepochopí. Takový nápor na psychiku bohužel nepřežije mnoho vztahů, i když se nakonec dítě přeci jenom podaří, sex už nikdy není takový jako dřív.

Sex po porodu

Ať už vaše dítě bylo počato celkem brzo, nebo po značných obtížích, po porodu je pro téměř všechny ženy situace stejná. Život se jim změnil od základu a péče o novorozence dá pořádně zabrat. Poslední, na co unavená žena po probděných nocích myslí, je užívání sexu s partnerem, obzvlášť pokud ještě měla žena při porodu nástřih a šití ještě bolí. Jestliže muž na ženu naléhá, často žena podlehne, jen aby byl v rodině klid.

 
Starší příspěvky:
Copyright: frugo / 123RF Stock Photo
Homosexuálové

Homosexuálové jsou lidé sexuálně orientovaní na osoby stejného pohlaví. Historie k homosexuálům přistupovala různě, ale spíše převažuje špatná zkušenost a odsouzení...

Zavřít