Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/89122/virtual/www/domains/smyslnavasen.cz/wp-content/themes/mts_interactive/options/php-po/php-po.php on line 185
Klenotnictví Polomio - Smyslná Vášeň

Klenotnictví Polomio

 

Klenotnictví Polomio nabízí na svých internetových stránkách šperky v různých variantách – můžete si zvolit barvu zlata ze čtyř možností (bílé, žluté, červené a růžové zlato) a dále si můžete zvolit velikost kamene či druh kamene (zirkon, briliant či drahokamy amora). Tyto různé možnosti se vám zobrazují dle vaší volby na internetových stránkách. Ale vybrat takový prsten (zejména snubní, zásnubní, který rozhodně není levnou záležitostí) jen na základě obrázku na internetu?

To je důvod, proč má firma Polomio vlastní showroom nedaleko Prahy – město Roztoky u Prahy, Tyršovo náměstí 380. Do showroomu se dostanete jednoduše vlastním autem, nebo autobusem či vlakem. Dostupnost je tedy velice dobrá.

Před samotnou návštěvou showroomu je ale potřeba rezervovat si termín telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu. To znamená, že když přijedete, nebudete čekat, až bude odbaven zákazník před vámi, ale budete přijati ihned.

Výhodou showroomu je také to, že i když je na internetových stránkách spousta variant, nemusí se trefit do vašeho vkusu. V takovém případě je možné domluvit si s designérem Davidem Lomosem jakékoli změny – a budete mít originální prsten vyrobený přesně vám na míru.polomino

V showroomu vám pomohou zjistit další důležité údaje pro výrobu prstenů. Tím nejzákladnějším je velikost prstenu. Ochotní zaměstnanci vám pomohou zjistit, jak velký prsten potřebujete. Pokud se rozhodnete nenavštívit showroom, je možné vám zapůjčit přístroj na měření velikosti prstenu zasláním poštou.

Objednávku můžete provést na místě a po zaplacení zálohy ve výši 50 % bude šperk standardně do dvou týdnů vyroben. Následně je šperk poslán přes službu DHL či Českou poštu k vám, přímo do ruky. Protože se jedná o poměrně drahé zásilky, počítejte s tím, že budete muset při převzetí předložit svůj občanský průkaz.

Ke každému šperku Polomio náleží i patřičný certifikát, který potvrzuje jak ryzost kovu, tak kvalitu kamene do šperku vsazeného. Asi nejznámějším kamenem, který se v klenotnictví využívá, je diamant. Mezi nejkrásnější šperky vůbec patří diamantové snubní prsteny. Investice do diamantů je poměrně stabilní způsob jak uložit své peníze tak, aby nesnížily svou hodnotu. Diamanty mají výjimečné vlastnosti (stálý lesk, nezničitelnost, neztrácí hodnotu v čase, jsou vhodné jako dědictví atd.), pro které se těší velké oblibě. Mimo diamanty používá firma Polomio také zirkon a drahokamy moisanite a amora.

Drahokamy Moisannite a Amora jsou klenoty uměle vytvořené člověkem. Jsou daleko tvrdší než nejpoužívanější imitace diamantu – zirkon. Proto se tak snadno neoškrábe. Taktéž na tyto uměle vytvořené drahokamy získáte certifikát kvality (kvalita se posuzuje podle stejných parametrů jako kvalita diamantu).

Zirkon je přírodní kámen, který se těží na mnoha místech naší planety. Je levnější alternativou diamantu – ale ač vypadá podobně jako on, nemá jeho skvělé vlastnosti. Je měkký a s postupem času ztrácí lesk.

 

Starší příspěvky:
Nechuť k sexu - jak vyřešit?
Nechuť k sexu – jak vyřešit?

Jak vyřešit nechuť k sexu?   Jak vyřešit nechuť k sexu? - Nechuť k sexu se čas od času nevyhne nikomu z nás,...

Zavřít