Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/89122/virtual/www/domains/smyslnavasen.cz/wp-content/themes/mts_interactive/options/php-po/php-po.php on line 185
Má první zkušenost s erotickou masáží - Smyslná Vášeň

Má první zkušenost s erotickou masáží

girl-1258739_640Dlouho jsem uvažoval o návštěvě salonu s erotickými masážemi, ale nemohl jsem najít odvahu, abych tam zavolal a masáž si domluvil. Vzhledem k mojí náročné práci jsem toužil poznat místo, kde bych mohl alespoň na chvíli přestat myslet na pracovní záležitosti a uvolnit se. Když jsem se konečně k telefonátu odhodlal, našel jsem na internetu salón Erotické masáže Luxury, vybral jsem si masérku a zavolal tam. Velmi příjemný hlas na druhém konci mi potvrdil, že mnou vybraná krásná blondýnka zaručuje vzrušující zážitek.

Večer jsem dorazil do salónu. Opět jsem byl trochu nervózní, ale milá a usměvavá slečna se mě hned ujala a po chvilce byla nervozita i stud pryč. Vstoupili jsme do krásně zařízeného pokoje s decentním osvětlením a příjemnou hudbou, pohodlně jsme se usadili a dali si sklenku vína. Sympatická masérka mě vysvětlila, jak bude masáž probíhat a vyslechla si také moji představu. Poté se svlékla a pozvala mě do sprchy. Už samotná sprcha byl povznášející zážitek a nemohl jsem se vynadívat na její sexy tělo.

Když jsme se vrátili zpět do pokoje, začalo to pravé uvolnění. Lehl jsem si a toužebně očekával moji první erotickou masáž. Slečna mě masírovala celým svým hebkým tělem a obzvlášť pečlivě se věnovala mým intimním partiím. Cítil jsem doteky jejích nádherných prsou, zadečku a její něžné ruce dělaly divy. Dlouho jsem nepocítil tak obrovské uvolnění. Měl jsem zavřené oči, vnímal jsem každý její dotek a příjemné bylo i přejíždějí jejích vlasů po mém těle. Chvílemi se mi zdálo, že slečna čte moje myšlenky a nakonec rozkoš dosáhla maxima. Bylo to úžasné a uvolňující.

V současnosti chodím na masáže pravidelně. Po první masáži se velmi zlepšila moje psychika, stal jsem se více sebevědomým a začal jsem lépe zvládat stres. Do salonu se rád vracím, protože všechny dívky jsou skvělé profesionálky a masážemi nabírám energii na další náročné období.

 

Starší příspěvky:
party-1248770_640
Zajímavosti ze světa erotických masáží – co si dopřát?

Rádi byste si dopřáli něco neopakovatelného a jedinečného? Erotické masáže zažívají na našem trhu doslova boom. Mohou mít celou řadu...

Zavřít