Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/89122/virtual/www/domains/smyslnavasen.cz/wp-content/themes/mts_interactive/options/php-po/php-po.php on line 185
Na úbytek testosteronu se musí chytře - Smyslná Vášeň

Na úbytek testosteronu se musí chytře

Na úbytek testosteronu se musí chytře

Na úbytek testosteronu se musí chytře – Testosteron neboli mužský hormon může být poněkud zrádný. U mužů kolem třiceti let se většinou začíná rychleji a rychleji vytrácet a dochází tak k nejrůznějším problémům, které žádný muž nevítá s radostí. Jak ale poznat, že testosteron začal mizet, a jak se tomu bránit? Na to vám odpovíme v následujícím článku.

Bez testosteronu to nepůjde

Jakmile vám v těle začne ubývat testosteronu, věřte nám, že to poznáte. Možná ale událostem, které nastanou, budete přikládat jiné důvody než úbytek testosteronu. Například stres v práci a podobně. Ale ono to může být klidně i naopak. Díky tomu, že vám ubývá testosteron, totiž můžete být podráždění a ve stresu. Nejen to je ale příznakem úbytku mužského hormonu. Častým příznakem je také únava nebo dokonce ztráta chuti na sex. Toto se ale týká spíše psychických příčin. Testosteron však může mít za následek i řadu fyzických potíží, mezi které patří například úbytek svalové hmoty nebo náhle přibírání na váze. Tomu všemu se ale naštěstí dá poměrně lehce ubránit.

Nevzdávejte se testosteronu bez boje

Výše zmíněné trable vás ale nemusí zas tak strašit. Testosteron se dnes dá poměrně dobře udržovat ve správné hladině, a to pomocí nejrůznějších přípravků. Ačkoliv si teď asi říkáte, že to jsou zase jen nějaké podvody, minimálně tyto dva by měly fungovat a patří mezi ty nejoblíbenější.

Prvním takovým přípravkem je Testomax. Tyto pilulky vás udrží v dobré fyzické i psychické kondici, takže váš život si můžete dál žít bez omezení, podle toho jak jste zvyklí. Kromě nespočtu pozitivních referencí ho doporučuje i samotný Jan Smetana, kterého můžete znát jako sportovního moderátora. Díky Testomaxu muže Honza dál aktivně sportovat a být tak v pohodě i po psychické stránce. Tedy tvrdí to.

Druhým přípravkem je ProMan Plus, který také skvěle udržuje hladinu testosteronu u normální hranice, takže řeší problémy spojené s úbytkem testosteronu. Zlepšuje výkon, sílu a zvyšuje energii.

 

Starší příspěvky:
girl-839613_640
Lechtivá zkušenost – V posteli s dědouškem

Maruško, kde jsi ?, slyšela jsem Péťu jak volá z chodby. Právě se sprchuji odpověděla jsem a Péťa na mne...

Zavřít