Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/89122/virtual/www/domains/smyslnavasen.cz/wp-content/themes/mts_interactive/options/php-po/php-po.php on line 185
Nechuť k sexu - jak vyřešit? - Smyslná Vášeň

Nechuť k sexu – jak vyřešit?

Jak vyřešit nechuť k sexu?

 

Jak vyřešit nechuť k sexu? – Nechuť k sexu se čas od času nevyhne nikomu z nás, a zatímco u někoho přetrvává jen krátký čas, u jiného ztráta sexuálního libida trvá poměrně dlouho. Za nechutí do intimního sbližování může stát celá řada důvodů – od odcizení se s partnerem, přes stres v zaměstnání, povinnosti v domácnosti nebo třeba i nemoc nebo nějakou sexuální poruchu. Zaskočila i vás nechuť k sexu a vy pozorujete, že to má neblahý vliv na váš vztah? Pak si nenechte ujít dnešní článek, ve kterém vám poradíme, jak s potlačeným libidem efektivně bojovat!

 

Kouzlo afrodiziak

Nemusíte se hned pídit po příčině, proč se vám momentálně do sexu příliš nechce. Jedním z pomocníků pro navýšení sexuální touhy jsou nejrůznější afrodiziaka, o jejichž účincích věděli již dávno před námi. Mezi nejpopulárnější povzbuzovače sexuálního apetitu patří ústřice, které jsou proslulé pro vysoký obsah antioxidantů a stopových prvků. Vsadit rovněž můžete i na celer, chřest nebo skořici – tyto potraviny mají rovněž pozitivní vliv na sexuální touhu.

 

Uvolněte se

Jedním z důvodů vaší sexuální abstinence může být i stres, kterému jsou mnozí z vás vystavováni dnes a denně. Pokud máte pocit, že vám stresové situace přerůstají přes hlavu, snažte se uvolnit – k tomu napomůže například masáž nebo nejrůznější cvičení. Masáž můžete zapojit do vaší sexuální předehry s partnerem, který jistě bude ochotný pomoci ve vás opět probudit sexuálního dravce.

Nízká hladina testosteronu

Nízká hladina můžského hormonu testosteronu je další možnou příčinou toho, proč šla sexuální touha skokově dolů. Naštěstí i na to je lék. Můžete si přečíst skvělý článek o testosteronu nebo můžete rovnou vyzkoušet asi nejpopularnější prostředek pro zvýšení hladiny testosteronu, který je k dostání.

Když alkohol, tak jedině s rozumem

Mnoho lidí se při nedostatku sexu spoléhá na alkohol. Ano, i ten vám s tímto problémem může pomoci. Nutno ale podotknout, že byste jej měli pít s mírou. Alkohol odbourává stres a navozuje příjemnou a uvolněnou náladu. Díky tomu můžete být svolnější k sexuálním aktivitám, do kterých jste se až do teď museli spíše nutit. Takže alkohol ano – ale jedině s rozumem!

 

Starší příspěvky:
Pánské spodní prádlo
Pánské spodní prádlo, které je nejvíce sexy

Pánské spodní prádlo, aneb který model láká ženy nejvíce?   Zatímco o dámském spodním prádle se vedou diskuze a debaty...

Zavřít