Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/89122/virtual/www/domains/smyslnavasen.cz/wp-content/themes/mts_interactive/options/php-po/php-po.php on line 185
Nejlepší místa na sex - Smyslná Vášeň

Nejlepší místa na sex

Nejlepší místa na sex

Nejlepší místa na sex – Dlouhodobé vztahy se potýkají se stále stejným problémem a tím je stereotyp. A takový stereotyp dokáže pořádně zahnat chuť na sex. Ráno vstát, obstarat děti, odvést do školky a školy, jít do práce, po práci honem rychle vyzvednout děti, nakoupit, přichystat večeři, připravit dítě do školy, uložit děti a skočit na to s manželem. A každý den to samé. Kde vzít zpátky tu vášeň, která už ze vztahu vyprchala? Dejte děti k babičce a zkuste si užít sex i jinde, než jen doma v ložnici nebo na gauči.

Nejlepší místa na sex

Nejlepší místa na sex

Auto

Zdá se, že sex v autě je klasika. Najde se hodně lidí, kteří sex v autě zkusili a stejně tak se najdou lidi, kteří ho nikdy nezkusili. A o hodně přicházejí. V autě jde jen těžko vsadit na častou misionářskou polohu, naopak, díky stísněnému prostoru musíte vymýšlet nové rozmanité polohy, na které v posteli ani nepomyslíte. Jen dávejte pozor na to, aby auto bylo zaparkované, ale ne zrovna pod kamerami.

Sex na veřejnosti

Na sexu na veřejnosti je nejvíce vzrušující to, že vás kdykoliv může někdo načapat. Než si však vyberete správné místo, dbejte na to, aby vás při hrátkách nenachytali strážníci zákona, malé děti nebo starší lidé. Ostatní mají celkem pochopení. Teplé letní počasí sexuálním hrátkám v přírodě přímo nahrává a je více možností, v zimě a při špatném počasí je lepší uchýlit se do zázemí. Kde si můžete užívat? Na pláži, ve vířivce, v bazénu, ve výtahu, v letním kině, v parku, v lese, na posedu, na zadním sedadle v autobuse. Prakticky kdekoliv, kde máte jen trochu soukromí.

Neobvyklé tipy pro sex

Vyberte si nejlepší místo pro sex a jděte na to, možností je nepočítaně. Zkusit můžete vodní postel, sex v jeskyni, v posilovně, na kulečníkovém stole, ve vlaku, na trampolíně, v letadle, v bytě kamarádů, v noci na dětském hřišti, uvnitř vozu v myčce auta, v práci, na loďce, ve stanu, na veřejných záchodcích, v horkovzdušném balónu, v plážovém domku za bílého dne, v přístřešku za bouřky.

A jaké jsou pro Vás nejlepší místa na sex ?

 
Starší příspěvky:
Copyright: frugo / 123RF Stock Photo
Po čem ženy touží

Při vyslovení těchto slov si jistě mnozí z nás vzpomenou na stejnojmenný film s Melem Gibsonem, kdy získal dar rozumět...

Zavřít