Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/89122/virtual/www/domains/smyslnavasen.cz/wp-content/themes/mts_interactive/options/php-po/php-po.php on line 185
Nevěra - Smyslná Vášeň

Nevěra

Nevěra vždy byla, je a vždy bude existovat. Nevyhýbá se slavným osobnostem, politikům, ani obyčejným lidem. Už dávno nemá nevěra nálepku něčeho zakázaného a nepřípustného jako kdysi, přesto stále není společenskou normou.

Proč partnera podvádíte?

Jedním z častých důvodů může být nesoulad v sexu, partner chce sex méně vy více. Pokud partner nenabízí jiné řešení, může se stát dobrou variantou milenec či milenka. Další důvodem může být, že jste se svým partnerem příliš dlouho nebo je partner vaše první sexuální zkušenost a máte nutkavou potřebu, vyzkoušet někoho jiného. Oko za oko, zub za zub. Jestliže jste přišli na nevěru svého partnera, chcete mu to oplatit stejně. Stárnete a potřebujete si dokázat, že jste stále ještě u druhého pohlaví žádoucí? Nevěra může být lékem na krizi středního věku. Máte v sexu jiné představy než partner? S milencem můžete vyzkoušet všechny sexuální praktiky, o kterých jen sníte. Sexuální partner vás pomalu přestává bavit, ale nechcete zatím utíkat, tak si pořídíte bokovku, která se časem stane partnerem a koloběh se opakuje.

Nevýhody nevěry

Nevěra lze jen velmi těžko utajit, pokud máte pravidelnou pracovní dobu bez služebních cest. Každá nevěra stojí čas a peníze. A kromě krásných chvilek, které vám to bezpochyby přinese, nevěra zvyšuje stres, když vymýšlíte tajné schůzky, výmluvy a alibi. Každá nevěra je jen pouhou iluzí, přeludem, která nemá s realitou nic společného. Myslete na to, že ve většině případů nevěra praskne. Někdy hned, někdy až po dlouhých letech. Jestliže se jedná jen o povyražení a milujete svou rodinu, prozrazená nevěra často nevydrží ani pevný vztah.

Pokud jste vy tou milenkou či milencem a chcete si šťastného partnera od rodiny odvést, zapřemýšlejte, zda o něj opravdu stojíte, může se stát, že za nějaký čas budete vy tím podváděným partnerem a někdo jiný rozvrátí rodinu vám.

 
Starší příspěvky:
Copyright: chainat / 123RF Stock Photo
Nesoulad v sexu

Ze začátku partnerského vztahu je všechno v pořádku, umíte se rozesmát, hezky se o sebe staráte. Ale dokud spolu jen chodíte,...

Zavřít