Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/89122/virtual/www/domains/smyslnavasen.cz/wp-content/themes/mts_interactive/options/php-po/php-po.php on line 185
Panenství - Smyslná Vášeň

Panenství

Pannou jsou obecně označovány ženy či dívky, které ještě neměly pohlavní styk. V některých společnostech v souvislosti s náboženstvím je panenství před svatbou ceněné, respektované a velmi žádoucí. Zvláště v arabských a afrických zemích se očekává, že dívka bude pannou před svatební nocí, pokud tomu tak není, mají dívky a ženy mizivou šanci se někdy vdát, mohou být dokonce i potrestány, například ukamenováním, smrtí, vyhnáním z domova, veřejným zostuzením apod.

V dnešní době a v naší kultuře se náhled na panenství změnil. Dnešní dívky přicházejí o věneček, neposkvrněnost, čistotu, nevinnost či nedotčenost, jak se také panenství říká, obvykle kolem 15. – 16. roku života.

Panenství z pohledu mužů dnes

Zatímco v minulosti bylo panenství velmi ceněné a muži vyhledávané, aby mohli být prvními v sexuálním životě ženy, v současnosti je panenská blána brána spíše jako překážka. Muži jsou rádi, když mají jejich přítelkyně či milenky sexuální zkušenosti, dovednosti a schopnosti, kterými je uspokojí. Panny jsou pro ně nezkušené, neznalé, stydlivé, nesmělé, vystrašené a neschopné dopřát muži vynikající sexuální zážitek.

Muži se mohou zároveň panen i obávat. Je to dáno strachem z odpovědnosti a nejistoty, kdy se mohou bát, že ženu bude první pohlavní styk bolet a znechutí ho tak ženě do budoucna.

Panenství je módní

Přestože se zdá, že pro mladé dívky je panenství na obtíž, jiné ženy, které mají již za sebou svůj první pohlavní styk, si nechávají udělat tzv. hymenoplastiku, která jim opět obnoví panenskou blánu. Tento zákrok je populární zejména mezi Američany a v Kanadě, ale je po ní poptávka i v Latinské Americe, Asii a na Blízkém východě, z důvodů již výše vypsaných. Operace trvá přibližně dvě hodiny, je prováděna v lokální anestezii a v přepočtu vyjde na sto tisíc korun. Při svatební noci může žena opět při protržení panenské blány krvácet a cítit stejnou bolest jako při svém prvním pohlavním styku.

 

Starší příspěvky:
Copyright: zegers06 / 123RF Stock Photo
Nevěra

Nevěra vždy byla, je a vždy bude existovat. Nevyhýbá se slavným osobnostem, politikům, ani obyčejným lidem. Už dávno nemá nevěra...

Zavřít