Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/89122/virtual/www/domains/smyslnavasen.cz/wp-content/themes/mts_interactive/options/php-po/php-po.php on line 185
Pánské spodní prádlo, které je nejvíce sexy - Smyslná Vášeň

Pánské spodní prádlo, které je nejvíce sexy

Pánské spodní prádlo, aneb který model láká ženy nejvíce?

 

Zatímco o dámském spodním prádle se vedou diskuze a debaty v jednom kuse, dojde-li řeč na pánské spodní prádlo, neví většina lidí, co k tomuto tématu vlastně říci – a to je škoda. Přitom si pánské spodní prádlo zaslouží stejně tak pozornosti, jako to dámské. Nechme na chvíli odvětví rozkošného a svůdného dámského prádla stranou a pojďme se na tyhle vody podívat z té druhé stránky. V dnešním článku se společně podíváme jednotlivým modelům pánského spodního prádla blíže na zoubek!

 

Vzrušující boxerky

 

U žen jednoznačně na plné čáře vedou moderní a na pohled velice vzrušující boxerky těsně obepínající pánské zadečky. Nošení boxerek je pro většinu mužů natolik pohodlné, že je i oni sami upřednostňují před ostatními typy pánského spodního prádla. Boxerky mohou mít různou podobu a vyrábí se z kvalitních materiálů – nejčastěji z bavlny, což je zároveň ta nejkomfortnější varianta.

panska tanga

Klasické trenýrky

 

Pokud už ženy musí u svých drahých poloviček překousnout nějaké jiné spodní prádlo nežli boxerky, pak se dokážou smířit s klasikou v podobě trenýrek – ovšem pozor, nesmí se jednat o modely působící jako z dob našich dědečků! Naštěstí i trenýrky dospěly do fáze, kdy se na jejich design a provedení dá koukat a tak my ženy ledasco oželíme, hlavně když je mužská chlouba v maximálním pohodlí!

 

Nudné slipy

 

Není žádným překvapením, že narazí-li žena na muže nosícího slipy, její panenky se okamžitě otočí vzhůru. I přesto, že se tento typ spodního prádla nosit před několika lety a postupně se od něho upouštělo, najdou se i v dnešní době jedinci, kteří na ně nedají dopustit. Předností slipů je skutečnost, že má muž celé své nádobíčko pěkně pohromadě.

 

Odvážná pánská tanga

 

Pánská tanga patří mezi odvážné spodní prádlo, které si netroufne nosit jen tak někdo. Ačkoli ženy odhalené pánské pozadí uvítají s nadšením – nemluvě o skutečnosti, že se tohle spodní prádlo skládá jen z malého množství látky, což je samo o sobě dost vzrušující – mužům zkrátka tkanička mezi půlkami zrovna přitažlivá ani pohodlná nepřijde.

 

Starší příspěvky:
drone-1080844_1920-300x206
Dron v akci

V dnešní době slovo „dron“ slyšíme ze všech stran. Co to vlastně je a jak je možné ho využít v...

Zavřít