Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/89122/virtual/www/domains/smyslnavasen.cz/wp-content/themes/mts_interactive/options/php-po/php-po.php on line 185
Po čem ženy touží - Smyslná Vášeň

Po čem ženy touží

Při vyslovení těchto slov si jistě mnozí z nás vzpomenou na stejnojmenný film s Melem Gibsonem, kdy získal dar rozumět ženám a slyšet tak jejich nevyslovená přání a tajnosti. Běžný muž takový dar nezíská, někdy se dá říci i bohužel, a tak můžou jen hádat, o čem ženy doopravdy touží. A neznamená to, že ženy chtějí získat cokoliv hmotného, jako auta, dovolené a plný šatník či botník.

Ideální partner

Ženy nepotřebují svalnatého krasavce, alespoň vetší část. Většina žen ocení smysl pro humor, který je nejpřitažlivější. To, že takový muž není jak ze žurnálu, je až na dalším místě. Žena je připravena muži více odpustit jeho vzhled, např. menší bříško nebo pleš. Muž by měl být vyšší, tím je vyjádřen pocit bezpečí a ochrana. A pokud k tomu všemu je muž ještě gentleman, optimista se selským rozumem, má vyřešeny vztahy z minulosti a rodiči a není finančně úplně na dně, je úspěch nalézt k sobě správnou ženu určitě zaručen.

Ve vztahu

Každá žena potřebuje mít ve vztahu pocit, že ji muž miluje a že je pro něj jedinečná. Pokud to tak není, žena se emočně uzavře a trápí se. Muž by měl čas od času ženě vyjádřit lásku, ať už milou SMS nebo květinou, zdůraznit, jak je pro něj důležitá a co všechno pro něj a celou rodinu dělá. Žena se většinou stará v rodině o dost věcí – zaměstnání, domácnost, děti, nákupy, uklízení, finance, apod. – je toho na ni moc a nemá kdy si odpočinout. Vzhledem k tomu, že ve vztahu jsou na všechno dva, měla by se dvojice o všechno dělit, o radosti i starosti. Muž možná vydělá více peněz, ale určitá dělba práce by měla fungovat i v ostatních oblastech.

Muž přijde domů z práce a poví ženě o trápeních, které ho potkaly během dne, žena poradí a vyslechne a tím to končí. Málokdy se i muž zajímá o zážitky své ženy. A když, tak ji poslouchá jen na půl. I muži by měli své polovičky vyslechnout a vyptávat se, ale jen někdy, často stačí opravdu jen poslouchat.

 

Starší příspěvky:
Copyright: vesnacvorovic / 123RF Stock Photo
Velký věkový rozdíl

Říká se, že láska i hory přenáší. Ten, kdo miluje, neřeší ostatní podstatné i méně podstatné věci. Mezi rovnocennými partnery...

Zavřít