Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/89122/virtual/www/domains/smyslnavasen.cz/wp-content/themes/mts_interactive/options/php-po/php-po.php on line 185
Poruchy erekce - Smyslná Vášeň

Poruchy erekce

V ordinacích sexuologů se čím dál častěji hovoří o erektivních disfunkcích, tedy o potížích s dosažením erekce. Podobným problémem je dle statistik zasaženo přes sto padesát milionů mužů napříč celou planetou, jen v Evropě je to více než třicet milionů a u nás něco mezi pěti sty a osmi sty tisíci. I když se tak hojně děje především ve věkové kategorii nad čtyřicet let, výjimkou rozhodně ale nejsou ani ti mladší.

Dnes již lékaři vědí, že pravděpodobnou příčinou nejsou potíže psychického rázu, ale jde spíše o faktory somatické původu neurologického, případně cévního.

Pro celou řadu těch, kteří se s těmito obtížemi setkají, se jedná stále o natolik citlivé téma, že o něm odmítají hovořit, nesvěří se dokonce ani svojí partnerce. Zlepšení zdravotního stavu tak nicméně sami zbytečně oddalují. Rozhodně ovšem se svými pocity nejste sami a stud není na místě. Tato porucha nepředstavuje ohrožení pro vaši schopnost dosáhnout orgasmu a rozhodně ani pro plodnost.

Byť situace se lepší a odborníci se přiklánějí k poměrně příznivě vyznívajícímu náhledu, že postižených zřejmě obecně nepřibývá, zato se objevuje stále více těch, kteří najdou odvahu k tomu svou situaci řešit. Pro mnoho z takto postižených existuje účinná pomoc.

Léčebných postupů máme dostupnou celou řadu. Patrně vůbec nejrozšířenější metodu zastupují tablety určené na podporu erekce, zaručeně se s nimi nemusíte obávat, že by jakkoli utrpěla spontaneita vašeho intimního života. Dnes je již na trhu nepřeberné množství takzvaných generik, to znamená ekvivalentů původních léčiv s naprosto totožnou účinnou látkou, často vylepšených o další složky, jež jim zajišťuje stejný efekt jako původnímu preparátu. Jsou absolutně bezpečné, jejich kvalita je prověřována v rámci registračního řízení dle norem EU.

Kamagra prodej – V této oblasti jsou oblíbené zejména alternativy známé Viagry, přičemž na rozdíl od ní není prodej Kamagry, léčiva s obsahem Sildenafilu, který přispívá k lepšímu krevnímu zásobení penisu, vázán na lékařský předpis.

 

 

Starší příspěvky:
couple-731890_640
Vigrax – lék na erekci

Vigrax je lék na mužskou erekci – pomáhá mužům, kteří mají problémy s kvalitou erekce, ať už se tato kvalita týká...

Zavřít