Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/89122/virtual/www/domains/smyslnavasen.cz/wp-content/themes/mts_interactive/options/php-po/php-po.php on line 185
Posílení erekce - Smyslná Vášeň

Posílení erekce

Přestože problémy s erekcí prudce narůstají s věkem, nevyhýbají se ani mužům ještě před čtyřicítkou. O tom, jak na tom bude vaše erekce, rozhodují dva zásadní faktory.

V pořádku musí být jednak váš nervový a jednak kardiovaskulární systém. Příslušný podnět v tom případě odstartuje reakci v podobě zvýšení průtoku krve do penisu. Tento mechanismus je ovšem poměrně křehký a zásadně mu škodí mnoho mužů i vlastním přičiněním. Čeho je tedy rozhodně zapotřebí se vyvarovat?

 

Žijete nezdravě:

 

Holdujete stravě, která je velmi bohatá na vysoký obsah tuků? Váš kardiovaskulární systém to rozhodně neocení. A s ním ani vaše erekce. Bude to totiž znamenat zvýšené hladiny takzvaného LDL cholesterolu v krvi. Co to znamená?

Nastane jeho usazení v cévních stěnách a následně je otevřena cesta k tvorbě tzv. sklerotických plátů. Cévy se začnou zužovat, tedy dojde k jejich kornatění. Což má za následek omezení průtoku krve. Pokud navíc kouříte, k bohatému intimnímu životu si rozhodně nijak nepomůžete, neboť cigarety značně přispívají ke zhoršení krevního oběhu. Zaděláváte si tak na až dvojnásobně vyšší šanci na potíže oproti těm, kteří se této neřesti vyhýbají.

Nadměrná konzumace tuku se mimo to negativně projeví i na produkci testosteronu a rovněž bude mít za následek utlumení libida. Raději byste proto měli zvýšit přísun zinku, který je přímo požehnáním pro produkci mužského pohlavního hormonu a tvorbu spermií. A začněte také holdovat celozrnnému pečivu nebo třeba ostružinám či rybízu. Ve stravě byste měli mít dostatek sacharidů, chcete-li předejít potížím s erekcí.

 

Nehýbete se:

 

Přísun krve do vašeho penisu rozhodně rozproudí i pravidelný pohyb. Nemusíte nutně předvádět heroické výkony v posilovně. Lékaři se shodují, že stačí poměrně málo. Už půlhodinová procházka bude mít na váš sexuální život velmi blahodárný vliv, rozhodně pocítíte i nárůst sexuálního apetitu. A nejen na něj. Pokud se vám podaří svou hmotnost udržet v pásmu normy, přestane vaše intimní chvíle ničit také nedostatečná sebedůvěra, která z nadváhy vyplývá.

Navíc jsou nadbytečné kilogramy v podstatě takovou „poukázkou“ na další onemocnění, mezi něž patří cukrovka nebo vysoký krevní tlak. Také ta mohou být příčinou potíží s erekcí.

 

Jste ve stresu:

 

Jeho spouštěčem může být nejen nízké sebevědomí. Jste vyčerpaní a přepracovaní? Váš organismus na to bleskově zareaguje produkcí hormonu, který se jmenuje epinefrin. Ten se postará o snížení průtoku krve sliznicemi. A důsledky tohoto jevu jsou zřetelné. Váš sex bude mít v tom momentě do mistrovských výkonů opravdu hodně daleko.

 

Co s tím? Sáhněte po tabletkách:

 

První variantou jsou v případě posílení erekce samozřejmě přírodní přípravky. Patrně jedním z nejužívanějších prostředků je známá bylinka kotvičník zemní. Používá se rovněž kustovnice čínská, případně dagšen, jinak též zvaný pazvonek chloupkatý, rostlina pocházející z Číny. Tradičním afrodisiakem známým v orientální medicíně je také šafrán setý. Častou součástí takovýchto doplňku je rovněž aminokyselina zvaná arginin. I s přípravky na podporu erekce na rostlinné bázi je ovšem potřeba zacházet opatrně, a to zejména tehdy, pokud trpíte srdečním onemocněním.

Z klasických léků je patrně nejznámější Viagra. Ta je ovšem k dostání pouze na lékařský předpis. Mimo to může mít celou řadu nežádoucích vedlejších účinků. Podle výzkumu na University of Alabama mají její uživatelé prokázané až dvakrát vyšší šance, že začnou trpět ztrátou sluchu. Je tedy vhodné vybírat takové preparáty, které mají nežádoucí účinky jen velmi mírné. Ty se samozřejmě mohou objevit u prakticky jakéhokoli přípravku, ovšem obvykle se nejedná o takto závažné projevy. Navíc samy spontánně záhy vymizí.

 

Starší příspěvky:
IMG_0675
Erotické hračky ? Proč to nezkusit

Erotické hračky ? Proč to nezkusit Svůj protějšek byste sice nevyměnili, nicméně váš intimní život by si už změnu zasloužil?...

Zavřít