Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/89122/virtual/www/domains/smyslnavasen.cz/wp-content/themes/mts_interactive/options/php-po/php-po.php on line 185
Problémy s erekcí a jak je řešit - Smyslná Vášeň

Problémy s erekcí a jak je řešit

Ve věkové skupině mezi pětatřicátým a šedesátým rokem už zažil problémy s erekcí téměř každý druhý muž. Jde tedy o neduh poměrně častý, o to však méně probádaný. Většina mužů se o něm totiž obává hovořit a k lékaři se vydá dokonce pouhých 15 %.

Není ovšem potřeba se stydět, problémy s erekcí totiž lze účinně řešit, a to dokonce jejich většinu. Jakým způsobem?

 

Co pro sebe můžete udělat sami

 

To prvním, co pro sebe můžete udělat a udělat byste to v rámci boje za zlepšení své erekce i měli, je úprava životosprávy. Zbavte se přebytečných kilogramů, vyškrtněte ze svého běžného rozvrhu cigarety, omezte přísun alkoholu a naučte se dostatečně odpočívat. Rozhodně se i vyplatí povzbudit fyzickou kondici sportem. Do svého jídelníčku můžete zařadit i potraviny jako celer, petržel či křen, které bývají pokládány za přírodní afrodisiaka.

 

A jak vám mohou pomoci léky

 

Ještě před návštěvou ordinace můžete vyrazit i do lékárny. Na trhu je dostupná celá řada doplňků stravy na čistě přírodní bázi. Jejich užívání proto nenese žádná rizika a dostupné jsou rovněž i bez lékařského předpisu. Jejich častou složkou bývá bylinka kotvičník zemní, dále například ženšen pravý (česky též všehoj ženšenový) nebo šafrán setý, ale také gingko biloba. Případně můžete sáhnout i po jiných prostředcích, které jsou dostupné i bez receptu, řadí se mezi ně například Kamagra, derivát populárního léčiva Viagra.

V případě, že se ale vaše potíže ani po několika týdnech nezlepší, překonejte rozhodně ostych a vyhledejte lékaře. Pokud vás neodešle na jiné specializované pracoviště pro podezření, že porucha erekce může být sekundárním projevem jiného problému, například diabetu, vás vyšetří. To znamená, že absolvujete běžné úkony jako měření tlaku a nebolestivé vyšetření pohmatem. A následně vám předepíše léčbu v tabletách. Od té injekční se v současné době již spíše ustupuje a chirurgický zákrok bývá krajním řešením v situaci, kdy zcela selžou jakékoli jiné postupy.

 

Starší příspěvky:
Posílení erekce

Přestože problémy s erekcí prudce narůstají s věkem, nevyhýbají se ani mužům ještě před čtyřicítkou. O tom, jak na tom...

Zavřít