Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/89122/virtual/www/domains/smyslnavasen.cz/wp-content/themes/mts_interactive/options/php-po/php-po.php on line 185
Proč ženy nechtějí sex - Smyslná Vášeň

Proč ženy nechtějí sex

Proč ženy nechtějí sex

Proč ženy nechtějí sex – Je běžné, že v každém vztahu chce sex vždy jeden z partnerů více a jeden méně. Často chce více muž a méně žena, ale obecně lze říci, že ten z partnerů, který chce méně, získává problémovou nálepku a řešení se očekává na jeho straně, přitom to může být i naopak.

Důvodů, proč s vámi váš partner nespí, může být mnoho, vždy nemusí být na vině jen špatné zdraví, ale často je za vším psychická stránka a problémy ve vztahu. Znáte rčení: „Stokrát nic, umořilo osla“? Tak případě sexu to platí na 100 %.

Proč ženy nechtějí sex – Časté důvody

Uvedeme si několik příkladů, kdy může být problém na straně ženy.

Antikoncepce – Na každou ženu působí antikoncepce jinak, některé libido zvyšuje, jiné snižuje. Jestliže ženě nevyhovuje antikoncepce, kterou používá, na trhu je výběr veliký.

DítěPříchod řvoucího novorozence dokáže pěkně zacloumat zaběhlým životem. Ženě se změní od základu život a najednou nemá čas skoro na nic, ani na sex.

Unavenost – Žena bývá často matkou, zaměstnankyní a hospodyní na plný úvazek. Není se pak čemu divit, když už nemá na muže náladu.

Jiný vztah, nevěra – Pokud si žena našla na sex někoho jiného, bude se pravděpodobně sexu s partnerem vyhýbat, ale přesto se bude nadále zkrášlovat.

Holčičí důvody – Do této kategorie se dá zařadit skoro všechno, například premenstruační syndrom nebo i erupce na slunci. Důvod lze zjistit jen velmi těžko a často ho nezná ani žena.

Nejčastější důvody na straně mužů, i když oni o nich často nemají ani tušení.

Zápach – Zápach odradí asi každého, česnek k večeři, nečištěné zuby, pot, vyzuté boty. Ženský nos je jako radar na pachy.

Spěch a žadonění – K dobru přidáme ještě jedno rčení – spěchej pomalu. Ne vždy má žena náladu na rychlovku. K náladě nepřidá ani ponižující doprošování.

Líbání – Slintající muž při líbání s jazykem, který rejdí sem a tam, také není to pravé ořechové. Je lepší začít zlehka a nechat iniciativu na ženě.

 

Starší příspěvky:
Copyright: frugo / 123RF Stock Photo
Panenství

Pannou jsou obecně označovány ženy či dívky, které ještě neměly pohlavní styk. V některých společnostech v souvislosti s náboženstvím je...

Zavřít