Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/89122/virtual/www/domains/smyslnavasen.cz/wp-content/themes/mts_interactive/options/php-po/php-po.php on line 185
Sex bez závazků - Smyslná Vášeň

Sex bez závazků

Sex bez závazků si vždy užívalo poměrně dost lidí nejenom těch, co jsou momentálně bez partnera. Ale co je pro jedny věc, kterou nezkousnou, pro druhé je to věc lákavá a přitažlivá.

Příležitostný sex

Láká vás sex kdykoli, kdekoli a hlavně s kýmkoli? V současné době plné internetu, sociálních sítí a chytrých mobilů není problém najít rychle kohokoliv na sex. Ale ani dříve nebyl příležitostný sex problémem, hlavně pro mladé lidi chodící na diskotéky. Hledáte důvod, proč si užít příležitostný sex? Pár důvodů pro vás máme. Sex je především zábava, proto se rozhlédněte kolem sebe a vybírejte. Nejlepší na takovém sexu je to, že je bez závazků a slibů, prostě si jen užijete a jdete dál. Pokaždé můžete vyzkoušet něco jiného s někým jiným i někde jinde. Když potkáte zajímavého člověka, předem se raději informujte, že i on je bez závazků a že to jedním zážitkem i skončí, přeci jen lidská hloupost nezná mezí, tak proč si dělat zbytečně problémy. Mnoho zadaných lidí nebere příležitostný sex jako nevěru. Vyplívá to z průzkumů, že Češi jsou k sexu na jednu noc velice tolerantní. Muži si také užívají příležitostného sexu více než ženy. Ženy se však krátkým známostem nevyhýbají, ale občas i platí, že si tím dokazují svojí přitažlivost a že jsou stále žádoucí.

Kamarád s výhodami

Mezi lidmi všeho věku se objevuje nový fenomén, a to kamarádi či přátelé s výhodami. Důvody pro takovýto vztah jsou různé, nejčastěji může jít o lidi, kteří se necítí na dlouhodobé vztahy nebo zakládání rodiny, berou takový vztah jako převozní, kdy čekají na lepšího stálejšího partnera nebo mají za sebou špatnou zkušenost a chtějí se odvázat a objevovat.

Kdo vlastně takový kamarád s výhodami je? Jednoduše kterýkoliv váš kamarád, se kterým je vám dobře, ale přesto s ním nechcete chodit, ale domluvíte se na společném sexu, nic víc.

 
Starší příspěvky:
Copyright: 1r2f3 / 123RF Stock Photo
Antikoncepce

K zabránění těhotenství se používá antikoncepce. Historie zná různé metody k zabránění otěhotnění, nejranější zdokumentované popisy jsou z roku 1850 př. n. l.,...

Zavřít