Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/89122/virtual/www/domains/smyslnavasen.cz/wp-content/themes/mts_interactive/options/php-po/php-po.php on line 185
Sex ve spodním prádle? Žádná nuda, ale vzrušující zážitek! - Smyslná Vášeň

Sex ve spodním prádle? Žádná nuda, ale vzrušující zážitek!

smyslnavasen.cz_trenyrkarna_cz_nahledovy

Dlouhodobé vztahy mají plusy i mínusy. Výhodou je, že po delší době partnera blíže poznáte a vytušíte, co si k němu (ne)můžete dovolit. Získáte v něm nejlepšího přítele a nebudete na každodenní útrapy sami. Počítejte však s tím, že časem vyprchá ono pověstné jiskření a v posteli TO možná začne být nuda. Je to snad důvod, proč si najít někoho nového, nebo alespoň nějakou tu bokovku? Ani náhodou! Stereotyp se dá zabít i jinak, třeba nevšedními sexuálními zážitky. Už jste se milovali ve spodním prádle?

Problémy ve vztahu řešte s chladnou hlavou

Pokud právě čelíte nepříjemné fázi společného soužití a nemáte ponětí, jak ji řešit, pak se v prvé řadě „hoďte do klidu“. Není nic horšího, než ukvapené závěry a zbrklé jednání. Mohlo by vás to později mrzet a vězte, že každý člověk má své hranice – včetně vašeho partnera. Naštěstí se nabízí mnoho způsob, jak do upadajícího vztahu přivát svěží vítr a dámské prádlo mezi ně rozhodně patří. Mnoha párům dokonce pomohlo zažehnat hrozící rozchod!

Záchrana v podobě sexy prádýlka

Není tajemstvím, že plnohodnotné fungování vztahu je založeno i na spokojeném sexu (čest výjimkám). Ale jak si tuto společnou aktivitu zpestřit, když už jste „vyzkoušeli téměř vše“? Pořiďte si perfektně padnoucí dámské sexy prádlo a dejte svému partnerovi dobrý důvod k tomu, aby se soustředil na vás a nikoliv na ostatní ženy. Okamžitě vás začne vnímat jako mimořádně atraktivní bytost!

smyslnavasen.cz_trenyrkarna_cz_01

A samozřejmě to platí i obráceně. Když se muž před ženou svého srdce objeví v luxusních boxerkách či trenýrkách, efekt na sebe nenechá dlouho čekat. Ale o tom zase jindy.

Pánové se na erotické prádlo nemohou vynadívat

Co se týče sexu ve spodním prádle, pravděpodobně si ho budete chtít brzy zopakovat. Z několika na sobě nezávislých studií vyplynulo, že většinu mužů vzrušuje pohled na ženu v luxusním prádýlku více než na nahé ženské tělo. Využijte toho a zažehněte v posteli nebývalou vášeň! S výběrem sexy soupravy vám pomůže slečna v následujícím videu.

 

Starší příspěvky:
Druhy erotických masáží
Druhy erotických masáží

Masáží dnes existuje celá řada. A stejně tak, jako si lze vybírat z mnoha druhů sportovních či relaxačních, lze vybírat i...

Zavřít