Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/89122/virtual/www/domains/smyslnavasen.cz/wp-content/themes/mts_interactive/options/php-po/php-po.php on line 185
Sexuální praktiky - Smyslná Vášeň

Sexuální praktiky

Samotný sex je spojený se sexuálními praktikami, což jsou vlastně nejrůznější sexuální polohy. Sexuálních praktik je tolik, že je zcela jistě všechny neznáte a je i jisté, že se vám nebudou vůbec zamlouvat. Mnohé z nich znáte sami, např. necking (laskání a sexuální dráždění od pasu nahoru), petting (laskání a sexuální dráždění celého těla), felace (uspokojování muže ústy). Praktikujete např. i tribadismus (tření vulvy o tělo nebo vulvu partnerky), aniž byste vlastně tušili, že se ta praktika tak jmenuje.

Některé, spíše ty netradiční si v tomto článku představíme a třeba se vám pak zalíbí a vyzkoušíte je.

Ponyplay – jedná se o formu otroctví, která je postavena na chování jezdce a jeho koníka. Koník, resp. poník je vybaven popruhy, koženým sedlem a otěžemi, jezdec má v ruce bičík. Jde o dobrovolné i nedobrovolné ponížení nebo transformace lidské bytosti do zvířecího stavu. Fantazii se meze nekladou, tak se může jednat o jakékoliv zvíře.

Ass to mouth – aneb z konečníku rovnou do pusy, penis je vyjmut z řitního otvoru jednoho partnera a vložen do úst druhého partnera. Velkým nebezpečím této praktiky jsou sexuálně přenosné nemoci, které druhý partner může získat, např. genitální herpes virus HIV, střevní parazity nebo hepatitidu typu A.

Nyotaimori – libůstka pocházející z Japonska. Na nahém těle krásných nejen dívek je servírováno suši nebo vlastně jakékoliv jídlo.

Autoerotická asfyxiace – jedná se o samoškrcení. Člověk vyžadující tuto praktiku se kvůli dosažení orgasmu sám dusí nebo škrtí. Jde o velmi nebezpečnou praktiku, při níž zemře ročně nešťastnou náhodou až 500 lidí.

Akrotomofilie – úchylka, při níž se lidé sexuálně zaměřují na partnery s amputovanými končetinami nebo na protézy amputovaných údů.

Frotérství – sexuální uspokojení při tření o věci nebo lidi.

Koprofilie – je sexuální úchylka, při kterém vzrušení způsobují výkaly.