Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/89122/virtual/www/domains/smyslnavasen.cz/wp-content/themes/mts_interactive/options/php-po/php-po.php on line 185
Sexy kostýmy – jak se stát na chvíli někým jiným - Smyslná Vášeň

Sexy kostýmy – jak se stát na chvíli někým jiným

Sexy kostýmy – jak se stát na pár chvilek někým úplně jiným?

 

Sexy kostýmy jsou stále oblíbenějším zbožím spadajícím mezi erotické hračky a pomůcky, díky kterým může být váš sex mnohem pestřejší a zajímavější. Možná poslední dobou pociťujete, že se vám do vztahu plete nezvaný host v podobě nudného stereotypu. To má za následek skutečnost, že si intimní sbližování vůbec neužíváte nebo se mu dokonce vyhýbáte. Sex k životu patří, zvláště k tomu partnerskému a představuje jeden z nejdůležitějších pilířů. Jakmile začnete v tomto ohledu pokulhávat, nevěstí to nic dobrého.

 

Sexy kostýmy vás dostanou do role

 

Sexy kostýmy mohou mít jakoukoli podobu a záleží jen na vás, do které role se rozhodnete vžít. Na jeden večer se tak můžete stát sexy santovou pomocnicí ve slušivém červenobílém oblečku, nebo se naopak můžete ujmout role zlobivé čertice připravené potrestat všechny hříšníky, stát se můžete i svůdnou pirátkou ovládající partnerovu loď touhy. Jak již bylo řečeno – možnosti jsou neomezené a vy tak rozhodně máte z čeho vybírat.

 

Sexy kostým ve vás rozproudí novou sexuální touhu

 

Jakmile se do sexuálního života vkrade nuda a stereotyp, začne většina lidí sex opomíjet a intimní sbližování se tak najednou začne zadrhávat – a to je špatně. Jestliže máte strach, co sexuální odloučení udělá s vaším vztahem, překvapte vaši drahou polovičku a večer neulehněte do postele v klasickém pyžamu, ale v nějakém sexy kostýmu. Uvidíte, že vás tato nová zkušenost rázem nabije novou sexuální touhou!

 

Jste začátečníci? Pak na to jděte pozvolna!

Možná nemáte se sexy kostýmy žádnou zkušenost a tak trochu se toho bojíte. V takovém případě vám doporučujeme jít na to pomalu a začít něčím decentnějším – například páskou na oči. I díky této pomůcce bude váš sex okořeněný o něco nového a nepoznaného, což jistě oba přijmete s nadšením a elánem tuto novinku vyzkoušet!

 

Starší příspěvky:
erotické punčocháče
Erotické punčocháče

Erotické punčocháče, aneb i pouhý pohled dokáže divy!   Erotické punčocháče - O mužích je známo, že se dokážou vzrušit...

Zavřít