Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/89122/virtual/www/domains/smyslnavasen.cz/wp-content/themes/mts_interactive/options/php-po/php-po.php on line 185
Vylepšete předehru a do hry zapojte sexy kozačky - Smyslná Vášeň

Vylepšete předehru a do hry zapojte sexy kozačky

Nudíte se v sexu? Vylepšete předehru a do hry zapojte sexy kozačky!

 

Drtivou většinu párů postihne v sexuální oblasti nepříjemný stereotyp, který je mnohdy prvním i posledním důvodem k rozchodu. Pokud spolu žijete delší dobu, může se stát, že se po nějakém čase intimně odcizíte a v sexu se buď začnete nudit, nebo se pro vás stane natolik nezajímavý, že jej jednoduše začnete odmítat. Jak je známo, sex je jedním z nejdůležitějších pilířů každého vztahu a pokud soužití po této stránce začne pokulhávat, může to být tichou předzvěstí před ohromnou bouří. Jestliže se v sexu nudíte, pak pro vás máme tip: zapojte do hry sexy kozačky a uvidíte, že vašeho partnera opět dostanete do varu!

Přečtěte si článek článek o footfetišismu: Boty do postele nejen při BDSM hrátkách

Muže pohled na sexy kozačky stimuluje

 

Říká se, že boty na podpatku jsou slabostí žen. Co si ale jen málokterý muž dokáže přiznat, je skutečnost, že jej pohled na ženu v sexy botkách vzrušuje a sexuálně stimuluje. Máte-li tedy v posteli problém – ať už ze strany vaší nebo ze strany partnera – snažte se váš společný sex nějak okořenit a zapojte do předehry věci, které jste ještě nikdy předtím nevyzkoušeli.

 

Jak vybrat sexy kozačky?

 

Patříte v tomto ohledu mezi nezkušené začátečnice? Pak možná nevíte, jak takové sexy kozačky vlastně vybrat, aby splnily svůj předem zadaný úkol. Dobrou zprávou je, že tento typ obuvi poznáte na první pohled – nejčastěji se totiž vyrábí z lesklého materiálu a okamžitě vyvolávají představy plné vzrušení a touhy. Sexy kozačky si můžete pořídit v několika provedeních – na tlustém i tenkém podpatku, sahající pod kolena nebo až do půli stehen, jednoduché nebo se šněrováním. Nabídka je více než pestrá, stačí si jen vybrat!

 

Jak sexy kozačky zapojit do předehry?

 

Vybrala jste si od pohledu vzrušující pár bot a nyní si lámete hlavu nad otázkou, jak jej zapojit do hry? I v tomto případě lze tento úkol pojmout jakkoli – ke kozačkám si můžete obléci nějaký zajímavý obleček a stát se tak na chvíli zlobivou školačkou, přísnou paní učitelkou nebo zdravotní sestřičkou. Rovněž si nemusíte oblékat nic jiného, než právě sexy kozačky – i to vaší drahé polovičce bude stačit k tomu, aby se v něm opět probudila touha po sexuálních radovánkách.

 

 

 

Starší příspěvky:
Nejlepší místa na sex
Nejlepší místa na sex

Nejlepší místa na sex Nejlepší místa na sex - Dlouhodobé vztahy se potýkají se stále stejným problémem a tím je...

Zavřít