Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/89122/virtual/www/domains/smyslnavasen.cz/wp-content/themes/mts_interactive/options/php-po/php-po.php on line 185
Seznamte se s womanizerem - Smyslná Vášeň

Seznamte se s womanizerem

Ženský orgasmus se může zdát jako tabu. Existuje mnoho žen, které orgasmu při pohlavím styku nedosáhnou, přesto je to však stále téma, o kterém se nemluví. Je dokonce dokázáno, že 5-6% žen za svůj život orgasmu nikdy nedosáhne a třetina žen pouze za určitých podmínek. Naštěstí jsou tady výjimky, nicméně vyvrcholení si zaslouží všechny ženy bez rozdílu. A právě proto je na trhu k dostání nejlepší přítel každé ženy, té, jenž má potíže s vyvrcholením, ale i té, která si prostě chce užít svou dávku rozkoše kdykoliv.

Řeč není o ničem jiném než o erotické hračičce Womanizeru, masážním přístroji, který dokáže hravě za moment uspokojit každou ženu. Stimulace neprobíhá jako u jiných sexuálních pomůcek pomocí vibrací.__AA

Jak pak to vlastně funguje

Womanizer pomocí podtlaku jemně nasaje klitoris, který tímto způsobem masíruje – což nenechá chladnou žádnou ženu. Tento úžasný přístroj přivodí orgasmus za krátkou chvíli a co víc – je vhodný také na bradavky. Jeho výhodou je kromě inovativní stimulace také diskrétní a jedinečný design ve spojení s tichým chodem. Tichý přístroj – hlasitá žena? Ano, i takto by se použití Womanizeru dalo nazvat v praxi.
Womanizer dokonale padne do ruky a potěší také naprosto jednoduchým ovládáním. Díky těmto aspektům pak každá žena pochopí, že orgasmus nic nestojí – tedy kromě pořízení Womanizeru. Jakkoliv náročné se doteď dosažení sexuálního uspokojení zdálo, od tohoto okamžiku to bude hračka. Ať už jste žena a chcete si udělat radost a otevřít si dveře do světa mnohonásobných orgasmů, nebo toužíte udělat radost své kamarádce či partnerce, Womanizer je adeptem na perfektní erotickou hračku i když ho v poslední době zastínila levnější verze pod značkou satisfyer.

Vybrat si můžete hned ze tří typů přístroje:

Womanizer Pro W500

Tento typ masážního přístroje na první pohled zaujme jednoduchým designem, který snadno padne do ruky. Je tichý, lehký a snadno se ztratí v každé kabelce. Womanizer Pro W500 tak můžete mít kdykoliv při ruce. Samozřejmostí je až osm stupňů intenzity stimulace a světelný efekt pro hrátky ve tmě.__a

Womanizer Pro 40

Perfektní hračka, kterou můžete použít také ve vodě – je totiž vodotěsný. Fantazii se tak meze nekladou a orgasmům už vůbec ne. Také tento typ přístroje Womanizer nabízí intenzivních osm programů, které si uživatelka nastaví podle svého uvážení a potřeb.

Womanizer W 100

Luxusní a esteticky velmi přitažlivý typ Womanizeru, který je vhodný rovněž jako elegantní diskrétní dárek. Osvětlené ovládání a několik orgasmů pomocí jednoho tlačítka? Ano, přesně tohle přináší womanizer W 100.

Co dodat..

Na závěr už lze jen říci, že Womanizer nepřináší potěšení jen ženám. Nabízí univerzální použití také pro partnerské soužití a využít ho společně se svou partnerkou může využít naprosto kdokoliv a to zkrátka kdekoliv. Přístroj tak přináší radost nejen ženám, ale také mužům, kteří chtějí uspokojit svou přítelkyni či milenku. Co je lepšího, než (u)spokojená žena?

 

Starší příspěvky:
Copyright: jochenschoenfeld / 123RF Stock Photo
Ženský orgasmus

Literatura uvádí, že přibližně 20 – 30 % žen nedosahuje při souloži vaginálního orgasmu nikdy, nebo jen málokdy. Tento jev...

Zavřít