Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/89122/virtual/www/domains/smyslnavasen.cz/wp-content/themes/mts_interactive/options/php-po/php-po.php on line 185
Tantrická masáž – zážitek v podobě intimního rituálu - Smyslná Vášeň

Tantrická masáž – zážitek v podobě intimního rituálu

Tantrická masáž – zážitek v podobě intimního rituálu vás zavede do světa tělesné smyslnosti

 

Tantrická masáž  – kontroverzní pojem dělící lidské názory na dvě poloviny. Zatímco pro někoho je tantrická masáž nezapomenutelným zážitkem, který jej odvede až do samotného světa jeho tělesné smyslnosti, pro jiného je to něco perverzního. Možná jste o tantra masáži již slyšeli, ale okrajové informace vám neumožnily představit si, co se pod tímto slovním spojením vlastně ukrývá. Proto jsme se rozhodli vytvořit náš dnešní článek, ve kterém společně odhalíme princip i taje tantrické masáže a blíže si tento zážitek představíme.

 

Co je to tantrická masáž?

 

Tantrická masáž by se dala přirovnat k velice intimnímu rituálu, který vám umožní zapomenout na každodenní stereotyp a dokonale se věnovat přítomnému okamžiku. Vychází z tantrické filosofie a principů založených na něžné péči a vzrušujícím objevování extatických prožitků. Obecně by se dalo říci, že tantra masáž v sobě kloubí klasickou masáž s prvky starodávných tantricko-taoistických technik, kdy je hleděno na osobní přístup, citlivou pozornost a práci s energií.

 

Jak tantrická masáž probíhá?

 

Součástí tantrické masáže je správná atmosféra, které lze docílit použitím svíček a zvuků orientální hudby. Provádí se na futonu a během masáže se střídají různé typy doteků – od jemných až po silně dynamické. Při tantra masáži dochází k hlazení horkými ručníky i hebkými peříčky, používají se kožešinky i lávové kameny a masáž zahrnuje celé tělo – od kořínků vlasů až po konečky prstů.

 

Intimní masáž není pro každého

 

Nutno si uvědomit, že tantrická masáž není jako žádná jiná, neboť zde dochází i k pozornosti věnované intimních partií – a tento zážitek nemusí být vhodný pro každého. Na tuto masáž si mohou zajít jak muži, tak i ženy, přičemž platí, že ženy masírují muži a naopak. Nemusíte se ale bát – při této masáži dojde jen k tomu, co vy sami dovolíte. Ačkoli během masáže budete v roli přijímajícího zcela pasivní, jakmile vám bude něco nepříjemné, stačí to masérovi či masérce říci a masáž se převede jiným směrem.

 

Starší příspěvky:
Sexy kostýmy
Sexy kostýmy – jak se stát na chvíli někým jiným

Sexy kostýmy – jak se stát na pár chvilek někým úplně jiným?   Sexy kostýmy jsou stále oblíbenějším zbožím spadajícím...

Zavřít