Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/89122/virtual/www/domains/smyslnavasen.cz/wp-content/themes/mts_interactive/options/php-po/php-po.php on line 185
Tip na mužskou masturbaci se skutečnými prožitky - Smyslná Vášeň

Tip na mužskou masturbaci se skutečnými prožitky

Máte pocit, že se vám sexu nedostává v dostatečné frekvenci, hledáte vybití na cesty nebo si jednoduše potřebujete „nacvičit“ delší výdrž? Zapomeňte na ruční stimulaci a jděte na to jako profíci. A jak? S osobní vagínou!

Podle nejnovějších průzkumů má doma průměrná žena minimálně tři různé typy sexuálních hraček. Na druhou stranu umělé vagíny bychom u jejich protějšků často hledali marně. A to je opravdu škoda, protože mohou pomoci s celou řadou obtíží.

Ženy si užívají kdekoli… a muži také!

Zapomeňte na autosex ve sprše nebo na toaletě. Umělá vagína Fleshlight STU vám ho dovolí provozovat kdykoliv a kdekoliv beze strachu ze znečištění okolí nebo oblečení. Je nenápadná, snadno omyvatelná a na použití jednoduše skvělá!

Díky materiálu Superskin ji na dotek prakticky nerozeznáte od pravé kůže. Praktický tvar ji schová nepovolaným očím a zároveň vám dovolí umístit ji prakticky kamkoliv a zbaví vás tak nutnosti držet ji v ruce. A hygiena? Ta je otázkou doslova pár vteřin!

ASTU9

Umělá vagína – seznamte se

Zajímá vás jak funguje umělá vagína? Je to vlastně docela jednoduché. Stačí si nastavit šířku vchodu podle vašich preferencí (k mání jsou opravdu úzké panenské profily, ale i rozměry zkušené bordelmamá), vytvořit podtlak za pomoci snadno ovladatelného uzávěru na druhém konci vagíny a užívat si.

Dostatečná délka umělé vagíny Fleshlight i anatomicky tvarované výstupky uvnitř se postarají o vaši maximální rozkoš bez kompromisů. Můžete si užívat jen tak nebo se za pomoci speciální techniky zbavovat předčasného vyvrcholení. Stačí zavřít oči a nechat prostor své fantazii. A pokud potřebujete šikovnou pomocnici na cesty, bude pro vás ideální umělá vagína Fleshlight GO Surge v kompaktním provedení.

Nakonec stačí vagínu snadno rozebrat, opláchnout pod proudem tekoucí vody, nechat oschnout a ošetřit speciálním pudrem, aby byl váš zážitek stále tentýž jako poprvé. Dejte šanci úplně novému druhu rozkoše s umělými vagínami Fleshlight!

 

Starší příspěvky:
girl-1258739_640
Má první zkušenost s erotickou masáží

Dlouho jsem uvažoval o návštěvě salonu s erotickými masážemi, ale nemohl jsem najít odvahu, abych tam zavolal a masáž si...

Zavřít