Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/89122/virtual/www/domains/smyslnavasen.cz/wp-content/themes/mts_interactive/options/php-po/php-po.php on line 185
Užijte si nejenom zábavu, ale hlavně vzrušení bez výčitek! - Smyslná Vášeň

Užijte si nejenom zábavu, ale hlavně vzrušení bez výčitek!

Už máte dost těch klasických vět jako „dneska mě bolí hlava…“, „já jsem tak unavená…“, „mám své dny…“ a spoustu dalších klasických frází, které slýcháte prakticky každý večer v posteli? Chlap přece potřebuje „vypustit páru“ – ale jak to udělat, když vaše drahá polovička prostě nereaguje?

Jak z toho ven?

I tahle situace se dá jednoduše vyřešit bez toho, abyste museli navštívit jeden z těch růžových domečků, kterých je všude spousta. Pokud nechcete na druhý den zahánět špatné svědomí a neustále přemýšlet nad tím, co jste to vlastně udělali, zvolte lepší způsob, který vás zbaví všeho napětí a zároveň si užijete bez výčitek! Všechny tyhle aspekty splňuje erotický masážní salon!

Proč zrovna erotické masáže?

Jak už to tak bývá, nejvíce těchto podniků je situováno v Praze. Můžete si vybrat z množství nejkrásnějších dívek, které se postarají nejenom o vaše fyzické, ale i psychické uspokojení. Užijete si maximálně uvolňující masáž, kterou vám poskytne zcela nahá masérka. Na samotnou masáž vás navnadí společná sprcha, která vás případně zbaví veškerého ostychu či nervozity – tase může samozřejmě před první návštěvou dostavit.

vzajemna-masaz2

Jakou masáž zvolit pro „začátečníka“?

Salony obvykle nabízí několik variant masáží, nicméně pokud tápete, jakou z nich zvolit – vyzkoušejte nuru masáž – občas nazývanou také jako „body to body“. Jak již anglický název napovídá, masérka vám nabídne potěšení masáže jejím tělem, kdy za pomoci nuru oleje po vás bude „klouzat“ a vy budete vnímat tu vzájemnou intimitu, která vyvrcholí ručním uspokojením – to je samozřejmě součástí každé masáže.

Jaký zvolit salon?

Vždy byste měli volit na základě webových stránek. Kvalitní a prověřený salon má na svém webu samozřejmě k dispozici aktuální rozvrh svých masérek a zároveň také možnost si ji online objednat. Tak vám odpadne starost s obvoláváním či odepisováním, kdy budete zjišťovat, zda je vámi vybraná masérka volná v dobu, kdy chcete přijít.

Jak si mám být jist, že se o mé návštěvě nikdo nedozví?

Buďte v klidu – vše je naprosto diskrétní! Salony nejsou z venku nijak označeny, takže se nemusíte bát, že všichni budou vědět, kam jdete. Žádné databáze se nevedou – nicméně pokud máte i přesto strach o svou identitu, zvolte takový salon, který nebude trvat na vašem telefonním čísle, pokud řeknete, že si to nepřejete.

Věřím, že teď už nemáte důvod se rozmýšlet, jestli do toho jít nebo ne? Vezměte si s sebou klidně kamaráda a užijte si tento nezapomenutelný zážitek, který si jistě velice brzo, a hlavně rádi zopakujete!

Naše doporučení je jednoznačně ANGELS MASÁŽE. Více informací na www.angelsmasaze.cz.

 

 

Starší příspěvky:
404-error-love-not-found-damske-geek-tricko
Geek móda je prostě sexy!

Doby, kdy byli nadšenci do IT světa považováni za podivíny bez jakéhokoli sex-appealu, jsou dávno minulostí. Oblíbený sitcom Teorie velkého...

Zavřít