Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/89122/virtual/www/domains/smyslnavasen.cz/wp-content/themes/mts_interactive/options/php-po/php-po.php on line 185
Vigrax – lék na erekci - Smyslná Vášeň

Vigrax – lék na erekci

couple-731890_640Vigrax je lék na mužskou erekci – pomáhá mužům, kteří mají problémy s kvalitou erekce, ať už se tato kvalita týká síly erekce, času, po který erekce trvá nebo času, který je potřebný pro vyvolání erekce. Tento lék je možné použít také, pokud máte občasné výpadky erekce nebo jen chcete povzbudit své libido. Užívání léku Vigrax navíc slibuje kvalitnější a intenzívnější sexuální prožitek.

Erektilní dysfunkce

Erektilní dysfunkce (ED) či impotence je sexuální dysfunkce, která se vyznačuje neschopností vyvinout nebo udržet erekci penisu během sexuální aktivity. Erekce je hydraulický účinek na nahrnutí krve do houbovitých těles v penisu. Tento proces je nejčastěji zahájeno v důsledku sexuálního vzrušení (ale také dalších faktorů), kdy jsou signály vysílané z mozku do nervů v penisu. Nejdůležitější organické příčiny jsou kardiovaskulární choroby a diabetes, neurologické problémy (například stres) a vedlejší účinky léků.

Psychologické impotence znamená, že se erekce nezdaří z důvodu myšlenek nebo pocitů (psychologických důvodů) spíše než fyzické nemožnosti.

Erektilní dysfunkce je poměrně časté onemocnění – trpí jí více než 100 milionů mužů (procentuelně tedy asi 50 % mužů). Léčba přitom není až tak složitá, je však potřeba u muže odstranit počáteční ostych a nechuť řešit tento problém. Riziko vzniku erektilní dysfunkce stoupá s věkem, kdy dochází k úbytku pohlavních hormonů.

Jak Vigrax léčí

Vigrax pomáhá rozšířit cévy v těle, které přivádějí krev do mužského pohlavního údu, čímž zlepšuje kvalitu erekce. Je potřeba dodržovat doporučené denní dávkování – 2 tablety denně. V tomto dávkování je Vigrax bezpečný. Dostupný je bez lékařského předpisu prostřednictvím například internetových obchodů, takže veškeré výmluvy jdou stranou. Dlouhodobé užívání Vigraxu pozitivně působí na sexuální touhu a dokonce i na plodnost muže!

 

Starší příspěvky:
polomino
Klenotnictví Polomio

  Klenotnictví Polomio nabízí na svých internetových stránkách šperky v různých variantách – můžete si zvolit barvu zlata ze čtyř možností...

Zavřít