Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/89122/virtual/www/domains/smyslnavasen.cz/wp-content/themes/mts_interactive/options/php-po/php-po.php on line 185
Zajímavosti ze světa erotických masáží – co si dopřát? - Smyslná Vášeň

Zajímavosti ze světa erotických masáží – co si dopřát?

Rádi byste si dopřáli něco neopakovatelného a jedinečného? Erotické masáže zažívají na našem trhu doslova boom. Mohou mít celou řadu podob a forem, takže není jednoduché se v nabídce erotických salónů zorientovat. My vám rádi doporučíme to nejlepší, co je u nás k dostání!

 

Tajemství erotiky přímo z Japonska

Symfonie dvou nahých těl, která po sobě kloužou ve svůdném rytmu, příjemně hřející nuru gel z mořských řas a podmanivá hudba za svitu svíček – líbil by se vám takový koncept? Tak si bez obav dopřejte svůdnou nuru masáž.

Je tím nejlepším, co na pole smyslných masáží přineslo Japonsko. Nuru gel se původně používal výhradně pro kosmetické účely, jakmile se však zjistilo, že po přidání několika kapek vody báječně zvláční a stane se hebounkým na dotek, bylo jeho další působení úspěšně předznamenáno.

Nuru je masáží body to body, kdy žena klouže po muži díky hojné vrstvě gelu, a to od ramen až po konečky prstů na nohou. V Japonsku jde navíc o exkluzivní službu jen pro muže, ženy k ní nemají přístup!

 

Mýdlové masáže – pozdrav z tureckého harému

Ale nemusíte chodit do Asie, abyste si dopřáli podobně skvělý zážitek. Mýdlové masáže zaměňují nuru gel za pěnivé a voňavé mýdlo. Svůj repertoár čerpají z bohatých zkušeností žen z osmanských harémů, které se celé roky učily, jak úspěšné potěšit jediného muže ve svém životě – sultána.

Jde tedy o skutečně neopakovatelný zážitek, při němž se budete cítit jako milovaný a zbožňovaný vládce dámského srdce. Zaručeně!

 

Víme, kde si užít perfektní erotiku!

Pokud chcete víc než jen obyčejnou erotickou masáž, navštivte Infinity SPA – Erotic massage Prague. Přímo na webových stránkách si můžete vybrat dívku, která se stane průvodkyní vašich slastně prožitých hodin. Okouzlí vás také luxusní provedení všech pokojů, stejně jako dokonale vybavená koupelna nebo pohodlná vířivka nebo sauna. A na přání přijede vybraná kráska za vámi až domů. Vyzkoušejte a uvidíte.

 

Starší příspěvky:
portrait-1319951_640
Seznamte se s womanizerem

Ženský orgasmus se může zdát jako tabu. Existuje mnoho žen, které orgasmu při pohlavím styku nedosáhnou, přesto je to však...

Zavřít